Elazığ siyaset haberleri, Elazığ haberleri, siyaset gündemi

Siyaset

Elazığ siyaset dünyasının nabzını Elazığ Haber Siyaset sayfaları ile sıcağı sıcağına takip edin. Elazığ siyasi parti temsilciliklerinden haberler, Elazığ siyaset gündemine ait başlıklar burada!

Siyaset Haberleri

Açıkkapı: ''Bizim Ümmet ve millet sevdamız var''

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, Elazığ'ın Türkiye'nin en gelişmiş illerinin aldığı hizmeti alabilmesi için hep birlikte mücadele edeceklerini söyledi.

Açıkkapı: ''14 Mayısa kadar Elazığ'da adım atmadık yer bırakmayacağız''

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, 14 Mayısa kadar Elazığ'da adım atmadık yer bırakmayacaklarını söyledi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı, '2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz'

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, '23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı çocuklara armağanı olarak tüm dünya çocuklarının bayramı olarak, milletlerarası bir barış güvercini gibi milletimizin hasletlerinin bir yansımasıdır. 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz' dedi.

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası'nda bayramlaşma töreni

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası, sağlık çalışanları ile bayramlaştı.

Kılıçdaroğlu, Elazığ'a Bakanlık sözünü canlı yayında yineledi

Cumhurbaşkanı Adayı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’a bakanlık sözünü bir kez daha tekrarladı.

AK Parti adayı Prof. Dr. Erol Keleş'e Gezin ve Maden'de yoğun ilgi!

AK Parti Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş Gezin ve Maden'de vatandaş ile bir araya geldi. Gezin ve Madenli vatandaşlar Prof. Dr. Keleş'e yoğun ilgi gösterdi.

CHP Elazığ milletvekilleri aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Cumhuriyet Halk Partisi, 28'inci dönem milletvekili genel seçimlerinde Elazığ'dan aday olan milletvekillerini tanıttı.

AK Parti Elazığ'da milletvekili adaylarını tanıttı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programla 28. dönem milletvekilleri adayları tanıtıldı.

CHP'li Erol polislerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Polis Haftası münasebetiyle karakol ve kontrol noktalarında görevli polis memurlarıyla bir araya geldi.

Zülfü Tolga Ağar Ankara'dan aday oldu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Ankara 2. Bölge 12'nci sıradan aday gösterildi.

Elazığ'ın Bağımsız Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık'a tam destek!

2023 Genel Seçimlerinde Elazığlı vatandaşlar tarafından AK Parti listesinde ilk sıralarda olmasına kesin gözüyle bakılan ancak AK Parti tarafından liste dışı bırakılan Prof. Dr. Yasemin Açık'a Elazığ halkıdan tam destek geldi.

AK Parti seçim startını kan bağışıyla verdi!

AK Parti Milletvekili Adayları Prof. Dr. Erol Keleş, Hasan Murat Öz, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Gençlik Kolları İl Teşkilatı seçim çalışmalarına Kızılay'a kan bağışında bulunarak start verdi.

Adaylıkları belli olan milletvekillerinden Kızılay'a 'kan' desteği

Elazığ'da AK Parti'den adaylıkları belli olan milletvekilleri, il teşkilatının düzenlediği Kızılay'a Kan Bağışı Kampanyasın'a destek vererek kan bağışında bulundu.

MHP'nin Elazığ'daki Milletvekili adayları açıklandı!

14 Mayıs'ta yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Elazığ'daki milletvekili adayları belli oldu. İşte MHP'nin Elazığ'daki milletvekili adayları.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Açıkkapı: 'Dünyada Recep Tayyip Erdoğan'dan başka ikinci bir lider yoktur'

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü ve AK Parti milletvekili aday adayı Ejder Açıkkapı, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'da düzenlediği programlara ilişkin değerlendirmede bulundu. Ülkesine bu büyüklükte bir dönüşümü sağlayacak Türkiye'den başka ikinci bir ülkenin olmadığını dile getiren Açıkkapı, 'Yine dünyada Recep Tayyip Erdoğan'dan başka da ikinci bir lider yoktur. Milletimiz bunu görüyor ve müşahade ediyor' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'da depremzedelerle iftarda buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da iftar programında depremzedelerle bir araya geldi. Erdoğan, Hedefimiz 319 bini ilk 1 yıl içerisinde olmak üzere toplam 650 bin konutu yaparak deprem mağdurlarına teslim etmektir dedi.

Bakan Kurum: '11 ilimiz, yarınlarımız ve yavrularımız için yarın değil, hemen şimdi diyoruz'

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, 67 bine ulaşan konutun temellerini Elazığ'da attıklarını belirterek 'Yeni sosyal konutlarımızın anahtarlarını Elazığlı kardeşlerimize teslim ediyoruz. 11 ilimiz için, yarınlarımız için, yavrularımız için, 'yarın değil, hemen şimdi' diyoruz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'da depremzedelere seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Coğrafyamızı değiştiremeyeceğimize göre kendimizi buna göre değiştirmemiz gerekiyor. TOKİ vasıtasıyla 1,2 milyon kentsel dönüşüm projeleriyle 3,3 milyon insanı güvenli evlere taşıdık. Şehirlerimizi felaketlere karşı dirençli hale getirdik dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ programı belli oldu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın gerçekleşecek olan Elazığ programı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Toplam 276 haber.