Elazığ siyaset haberleri, Elazığ haberleri, siyaset gündemi

Siyaset

Elazığ siyaset dünyasının nabzını Elazığ Haber Siyaset sayfaları ile sıcağı sıcağına takip edin. Elazığ siyasi parti temsilciliklerinden haberler, Elazığ siyaset gündemine ait başlıklar burada!

Siyaset Haberleri

Bakan Tunç: 'Son yüzyılın 21 yılına AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan damgasını vurdu'

Türkiye'nin 21 yıldan bu yana çok önemli mesafeler aldığını belirten Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, 'Her alanda Türkiye'yi Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ileriye taşıdık. Bu nedenle milletimiz AK Parti'den, Cumhur İttifakı'ndan ve Recep Tayyip Erdoğan'dan hiçbir zaman vazgeçmedi. Her zaman da desteğini gösterdi. Son yüzyılın 21 yılına AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan damgasını vurdu' dedi.

Bakan Tunç ile Miray arasında gülümseten 'Cumhurbaşkanı' diyaloğu

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile 8 yaşındaki Miray arasındaki diyalog güldürdü.

Adalet Bakanı Tunç, 'Deprem sonrasında tespit davaları ve diğer davalarla ilgili ihtiyacı karşılayabilecek 131 yeni mahkeme kurulmasını sağladık'

Deprem sonrası yoğunlaşan tespit davaları ve diğer davalarla ilgili ihtiyacı karşılayabilmek için 131 yeni mahkeme kurduklarını belirten Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, 'İhtiyaç hasıl olursa 189 yeni mahkemenin kurulmasıyla ilgili hazırlık sürecimiz devam ediyor' dedi.

Adalet Bakanı Tunç: 'Denetimli serbestlik tedbirine 5 yıl ve daha az süre kalanlar cezaevine geri dönmeyecek'

Cezaevlerine dönecek olan 21 bin hükümlünün olduğunu belirten Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, 'Denetimli serbestlik tedbirine 5 yıl ve daha az süre kalanlar cezaevine geri dönmeyecek. Ama denetimli serbestlik için cezası 5 yıldan fazla olanlar, cezası daha yüksek olanlar cezaevlerine geri dönmüş olacak. 21 bin hükümlünün 15 Ağustos akşamına kadar müracaat etmesi lazım' dedi.

Adalet Bakanı Tunç: 'Temel hak ve özgürlükleri bugüne kadar genişlettik, genişletmeye de devam edeceğiz'

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Türkiye'yi istikrarlı bir şekilde kalkındırmak için enerjide bağımsız, savunma sanayinde bağımsız ve güçlü bir Türkiye yüzyılını inşa etmek için mücadelemiz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devam ediyor. Elbette ki demokrasiden taviz vermeyeceğiz. Temel hak ve özgürlükleri bugüne kadar genişlettik, genişletmeye de devam edeceğiz'' dedi.

Elazığ'da şehir içi minibüs ücretlerine zam

Elazığ'da şehir içi minibüs ücretine zam yapıldı. Tam yolcu 10, öğrenci ise 8 TL oldu.

Milli Eğitim Bakanı Tekin, öğrencilerle bir araya

Elazığ'da yaz okulunu ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğrencilerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Tekin incelemelerini sürdürüyor

Elazığ'a gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin programları çerçevesinde ziyaret ve incelemelerini sürdürüyor.

Milli Eğitim Bakanı Tekin '6 Şubat depreminden önceki sınıf sayısına en kısa zamanda ulaşacağız'

Deprem bölgesinde önce fiziki ve maddi yatırım anlamında ihtiyaç duyulan eksiklikleri giderme çabasında olduklarını belirten Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 'Bölgede depremde yıkılan, ağır hasar gören, yıkılması gören yapıların analizini yaptık. Yatırım planlamamız yaptık. Cumhurbaşkanımızın talimatı yönünde ilerliyoruz. 6 Şubat depreminden önceki sınıf sayısına en kısa zamanda ulaşacağız' dedi.

Milli Eğitim Bakanı Tekin Elazığ'da

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin programları çerçevesinde Elazığ'a geldi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığında bayramlaşma töreni

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Kara: ''Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin FETÖ kararı utanç verici''

Mavi Vatan Türk Denizcilik ve Global Stratejiler Derneği Elazığ Şube Başkanı Erol Kara, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisinde Türkiye'nin darbeci teröristlerle meşru mücadelesini hedef gösteren İngiliz milletvekilinin hazırladığı raporun onaylanmasının utanç verici olduğunu söyledi.

Açıkkapı: ''TMO'ya satışı yapılan 2 bin 153 ton arpa bulunuyor''

Elazığ'da faaliyet gösteren lisanslı depo alım yapmaya başladığını belirten AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, TMO'ya satışı yapılan 2 bin 153 ton arpa bulunduğunu kaydederek, depoların bayramın 3'üncü gününden itibaren alım yapmaya devam edeceğini açıkladı.

Nazırlı: ''Davutoğlu başkan olduktan sonra bizleri tasfiye etti''

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, çocuk yaşlardan beri siyasetin içinde olduğunu, Genel Başkanlığı döneminde Ahmet Davutoğlu'nun kendilerini tasfiye ettiğini söyledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Açıkkapı, ilk sözünü tuttu

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, mazbatasını alır almaz iletişim bilgilerini kamuoyuna paylaşarak verdiği ilk sözü tutmuş oldu.

Milletvekili Ejder Açıkkapı: 'Türkiye'nin şahlanış dönemi başlamıştır'

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından açıklama yaparak demokrasi şölenine katılan Elazığlılara teşekkür etti.

Elazığ'da seçim sonucu coşkuyla kutlandı

Seçim sonuçları Elazığ'da Cumhur İttifakı tarafından coşkuyla kutlandı.

Elazığ'da oy kullanma işlemi sona erdi

Elazığ'da oy verme işleminin saat 17.00'de sona ermesi ile birlikte sandıklar açıldı, oy sayımına geçildi.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, TOOG ile geldiği okulda oyunu kullandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunu kullanmak için okula makam aracı TOGG ile geldi.

Toplam 276 haber.