Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

ASRİAD yönetimi, Başkan Şerifoğulları ile bir araya geldi

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şubesi Başkanlığı görevine getirilen Erkan Demir, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları altyapı çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Yüzyılın hamlesinde dereceye giren sporcular ödüllendirildi

Elazığ Belediyesi tarafından 28 Ekim'de başlatılan Yüzyılın Hamlesi Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödüllendirildi.

Başkan Şerifoğulları, 'Elazığ'ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz'

Hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesi ile geleceğe emin adımlarla yürüdüklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Mahalle ayrımı gözetmeden, insanı merkeze alarak yürüttüğümüz hizmet serüveninde, Elazığ'ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek için bütün ekibimizle gece-gündüz demeden, Elazığ'ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.

Şerifoğulları TASKK Onur, Gür Yönetim Kurulunda

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 19. Olağan Genel Kurulu'nda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları onur kuruluna seçilirken, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ise Ali Düşmez başkanlığında yönetim kuruluna seçildi.

Başkan Şerifoğulları, eğitimci ve öğrencilerle bir araya geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ'da faaliyet gösteren eğitim kurumlarını ziyaret ederek, eğitimci ve öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları, spor köyünde incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı devam eden spor köyü çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışanlardan bilgi aldı.

Tarihi Harput'a yeni bir değer daha: 4 asırlık Hoca Hasan Müzesi açıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 'Müzeler Şehri Elazığ Projesi' çerçevesinde hayata geçirdiği tarihi Harput Mahallesi girişinde görkemli kubbesiyle ve gösterişli mimarisiyle ziyaretçileri karşılayan Hoca Hasan Hamam Müzesi, düzenlenen törenle açıldı.

Elazığ'da Spor Köyü Projesi'nin yüzde 40'ı tamamlandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 100 projesinden biri olan Spor Köyü Projesi'nin inşa çalışmalarının yüzde 40'ı tamamlandı.

Başkan Şerifoğulları 'İhtiyaca yönelik birçok kıymetli esere imza attık'

İhtiyaca yönelik birçok kıymetli esere imza attıklarını belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz yatırımların hepsinde mesai arkadaşlarımızın emek ve alın teri var' dedi.

Başkan Şerifoğulları 'İlk günkü aşkla çalışıyor ve şehrimizin her köşesine hizmet götürmeye devam ediyoruz'

Mahalle ayrımı gözetmeden ilk günkü aşkla çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ' Şehrimizin her köşesine hizmet götürmeye devam ediyoruz. En büyük gayemiz, davamızın bize yüklediği sorumluluk bilinciyle bu aziz şehre hizmettir. İnsanı merkeze alan bir belediyecilik anlayışıyla şehrimizin her köşesine azim ve kararlılıkla hizmet ettik' dedi.

Başkan Şerifoğulları, 'Büyüyen bir Elazığ inşa etmeyi sürdüreceğiz'

Elazığ'ın dört bir yanında, her mahallesinde ve sokağında alın terlerinin olduğunu belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Vatandaşlarımızın desteği ve bizlere olan inancıyla sorunlarını çözen, vizyon kazanan, değerleri ve güzellikleriyle büyüyen bir Elazığ inşa etmeyi sürdüreceğiz' dedi.

Başkan Şerifoğulları, belediye çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kent genelindeki 5 mahalleyi ziyaret ederek, belediye çalışmalarını yerinde inceledi.

Elazığ Belediyesi çalışanlara yüzde 103 zam yaptı, Başkan Şerifoğulları, davul klarnet eşliğinde çiçeklerle karşılandı

Elazığ Belediyesinde maaşlara yüzde 103,8 oranında zam yapılmasının ardından çalışanlar, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı kapıda davul klarnet eşliğinde çiçeklerle karşıladı.

Başkan Şerifoğulları, 'Elazığ'ımızı geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz'

Vatandaşların daha hızlı ve konforlu seyahat etmelerine olanak sağlayacak Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali'ni kısa sürede bitirip hizmete sunacaklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Yaşanabilir, marka şehir hedefiyle halkımıza hak ettiği hizmetleri kazandırmak için mücadele ediyor, çok önemli yatırımlarımızla aziz şehrimiz Elazığ'ımızı geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz' dedi.

Başkan Şerifoğulları, Yaz Spor Okulları'nda

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi Yaz Spor Okulları'nda eğitim gören çocuklarla bir araya geldi.

Tarihi Harput-Hüseynik yolu açılış için gün sayıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 11 Ana Başlıkta 100 Proje'si çerçevesinde yer alan ve Harput ile Hüseynik mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan tarihi Şeher Yolunun yeniden canlandırılması ve turizme kazandırılması amacıyla başlatılan restorasyon ve rekreasyon çalışmalarında sona gelindi.

Harput Konukevi misafirlerini bekliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın talimatıyla Harput'un girişinde yer alan ve mülkiyeti Elazığ Belediyesi'ne ait olan tarihi evler, gerekli çalışmaların ardından Harput Konukevi olarak yeniden hizmete sunuldu.

Elazığ Belediyesi bayram öncesi depremzedeleri unutmadı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın talimatıyla bayram öncesi depremzede kardeşlerimizin ihtiyaçları olan erzak, giyim ve çeşitli yardım kolileri depremden etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırılmaya devam ediliyor.

Başkan Şerifoğulları, kurban satış ve kesim alanında incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala hazırlıkların önemli ölçüde tamamlandığı kurban satış ve kesim alanlarında incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları, 'Harput'umuzu birbirinden kıymetli kazanımlarla buluşturuyoruz'

Harput'u birbirinden kıymetli kazanımlarla buluşturduklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Harput'umuz, geçmişte olduğu gibi tarihi yapılarıyla, manevi kimliğiyle, kültürüyle, sanatıyla geleceğin turizm merkezleri arasında yerini alacaktır' dedi.

Başkan Şerifoğulları: 'Doğa dostu bisiklet yolları projesiyle özel taşıt kullanımının azalmasını hedefliyoruz'

Hem insan sağlığını hem de çevre sağlığını düşünerek buna en uygun ulaşım aracı olan bisikletin yaygınlaşmasına yönelik çalışmaları tamamladıklarını belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Bisiklet yolu projesiyle hem özel taşıt kullanımının azaltılmasını hem de buna bağlı olarak hava ve gürültü kirliliği ile karbon emisyon oranlarının azaltılmasını hedefliyoruz dedi.

Başkan Şerifoğulları, 'Şehrimizi en güzel şekilde geleceğe hazırlıyoruz'

Altyapı çalışmalarının Elazığ'ın geleceği adına en önemli kazanç olacağını belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Altyapı yenileme çalışmalarımızın yanı sıra üstyapı çalışmalarımızla da şehrimizi en güzel şekilde geleceğe hazırlıyoruz' dedi.

Elazığ'da Geri Dönüşüm Parkı hizmete girdi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın çevresel yatırımları arasında yer alan Geri Dönüşüm Parkı, hızlı bir şekilde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Şampiyon boksör Başkan Şerifoğulları'yla buluştu

Sakarya'da yapılan Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında altın madalya kazanan Elazığ Belediyespor boksörü Nisanur Yıldırım, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı makamında ziyaret etti.

Harput Basın Müzesini 5 ayda 50 bin kişi ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın, 'Müzeler Şehri Elazığ Projesi' çerçevesinde hayata geçirdiği Elazığ Basın Müzesi, beş ayda 50 bin ziyaretçi ağırladı.

Tarihi yol açılışa hazırlanıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın şehrin tarihsel mirasına değer katan projesi tarihi Harput-Hüseynik Yolunda çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi. Tarihi yol bu yaz, Harput'u ziyaret edecek konukların gözdesi olacak.

Başkan Şerifoğulları'ndan eğitime tam destek

Elazığ Belediyesi tarafından 'Gelecek Sensin' sloganıyla gençlere yönelik eğitime destek programının açıklanmasının ardından Özel Öğretim Kursları ve Muhtelif Kursları Geliştirme Derneği üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve ekibine yanlarında oldukları için teşekkür etti.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, TOOG ile geldiği okulda oyunu kullandı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunu kullanmak için okula makam aracı TOGG ile geldi.

Başkan Şerifoğulları vatandaşlarla bir araya geldi

Vatandaşların 14 Mayıs seçimlerinde cumhurbaşkanına güçlü bir destek verdiğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'İnanıyorum ki Elazığ'ımız 28 Mayıs seçimlerinde de çok güçlü bir destekle cumhurbaşkanımızın yanında yer alacaktır' dedi.