Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları, yıkımı yapılacak eski ETSO binasında incelemede bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yıkımı yapılacak eski Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) binasında incelemede bulundu.

Başkan Şerifoğulları taraftarı yalnız bırakmadı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yarın İstanbul'da oynanacak olan 2. Lige yükselme maçına gidemeyen taraftarlar için 20 araç kaldırdı.

Başkan Şerifoğulları, sahada incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Akpınar Yaşam Alanı ve Doğukent Spor Köyünde incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları, Kent Müzesi'ni inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ'ın kültür ve turizmine yeni bir değer olarak hayata geçirilecek olan Kent Müzesi'nin sona gelinen çalışmalarında incelemelerde bulundu.

23 Nisanda başkanlık koltuğuna minik Tutar oturdu, talimatını verdi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Namık Kemal İlkokulu 4'üncü sınıf öğrencisi minik Elçin Zeynep Tutar'a bıraktı.

FHGC Başkanı Gürtürk'ten Başkan Şerifoğulları'na teşekkür

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkan Serkan Gürtürk, 10 Ocak 2023 tarihinde hizmete açılan ve yoğun ilgi gören Basın Müzesinin adının 'Gazeteci-Yazar Mehmet Topal Harput Basın Müzesi' olarak değiştirme kararından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na teşekkür etti.

Başkan Alan: 'Başkan Şerifoğulları ikinci dönemde de birçok önemli projeyi hayata geçircektir'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret eden Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, 'Başkan Şerifoğulları ikinci dönemde de birçok önemli projeyi hayata geçirecektir' dedi.

Başkan Şerifoğulları Elazığspor'un antrenmanına çıktı

Elazığspor'un antrenmanını Elazığ Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Şahin Şerifoğulları ziyaret etti.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları'ndan 5 bin kişilik iftar yemeği

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından Kadir Gecesi'nde 5 bin kişilik toplu iftar programı düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu program dron ile havadan görüntülendi.

Sandıktan zaferle çıkan Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları mazbatasını aldı

Elazığ'da 31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mazbatasını aldı.

Elazığ'da sandıkların tamamı açıldı

Elazığ merkezdeki sandıkların tamamı açıldı. 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre, AK Partili Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 65 bin 682 oy alarak yeniden başkan seçildi.

Şahin Şerifoğulları: 'Bu zafer Elazığ'ımızın zaferidir'

Kesin olmayan sonuçlara göre Elazığ Belediye Başkanlığı seçimini kazanan ve güven tazeleyen Şahin Şerifoğulları, Bugün, sizlerin desteği ve dualarıyla gerçekleşen büyük bir zaferin coşkusunu yaşıyoruz. Bu zafer Elazığ'ımızın zaferidir. Bu başarı geleceğimizin zaferidir. Bu zafer, birlik ve beraberliğimizin zaferidir' dedi.

Başkan Şerifoğulları: 'Güzel bir kampanya süreci geçirdik'

Oyunu kullanan Elazığ Belediye Başkanı ve adayı Şahin Şerifoğulları, 'Allah'a hamd olsun güzel bir kampanya süreci geçirdik. Sadece kendimizi ve yapabileceklerimiz anlattık. Diğer adaylar için hiçbir söz sarf etmedik. Demokratik ortamda süreci yürüttük' dedi.

Başkan Şahin Şerifoğulları'ndan Kara Murat'a selam!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal medya hesabından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum için yaptığı açıklamada, 'Kardeşlik diyarı Elazığ'dan koca yürekli Kara Murat'a selam olsun' dedi.

Türkiye'nin en genç belediye başkanından şehit ailesine anlamlı ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları, şehit Binbaşı Zafer Kılıç'ın babası Ahmet ve annesi Şehriban Kılıç'ı evlerinde ziyaret etti. Taziye dileklerini ileten Başkan Şerifoğulları, aynı zamanda şehidin doğum gününü unutmayarak, aileye Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye ettti.

Başkan Şerifoğulları 'Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonunu' tanıttı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu" başlıklı projelerini, 2024-2029 dönemi proje tanıtım toplantısında açıkladı.

Göçükten sağ kurtarılan madencilerden ilk görüntü

Elazığ'ın Alacakaya-Palu ilçesi sınırındaki Kayaönü köyünde bulunan maden ocağında göçüğün altında kalan işçilerden 2'si Fethi Sekin Şehir Hastanesine kaldırıldı. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da hastaneye giderek başhekimden bilgi aldı, daha sonra hastaları ziyaret ederek ailelere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Şerifoğulları, Elazığ'a hizmet etmeye devam ediyor

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları, adaylık çalışmalarının yanı sıra projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları, gençleri 2024 proje lansmanına davet etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin daha güzel yarınlara hazırlanması adına gençleri 2024 proje lansmanına davet etti.

Elazığ depreminin simgesi Yüsra ve ailesine Başkan Şerifoğulları sahip çıktı

Elazığ depreminde enkaz altında kalarak yaralanan depremin sembol isimlerinden olan Yüsra'nın annesi Ayşe Yıldız'ın, kızının eğitim masraflarının karşılanması çağrısına Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kayıtsız kalmadı. Başkan Şerifoğulları, depremzede aile ile bir araya gelerek bundan sonraki süreçte Yüsra'nın eğitim masraflarını karşılayacaklarını söyledi.

Başkan Şerifoğulları seçim çalışmalarına hızlı başladı

AK Parti Elazığ milletvekilleri Erol Keleş ve Ejder Açıkkapı ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İhlas Haber Ajansı Elazığ Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yeniden aday olan Başkan Şerifoğulları'na coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden yola devam dediği Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, havaalanında coşku ile karşılandı.

Türkiye'nin en genç belediye başkanı seçilmişti: Elazığ'da yola devam kararı

Geçtiğimizi yerel seçimlerde Türkiye'nin en genç belediye başkanı olarak Elazığ Belediyesi Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları, 2024 seçimlerinde de AK Parti'nin Elazığ Belediye Başkan Adayı oldu.

Başkan Şerifoğulları yılın son gününde itfaiye personeliyle buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2023 yılının son gününde itfaiye personeliyle bir araya gelerek, yeni yıllarını kutladı.

Başkan Şerifoğulları, ETSO Başkanı Alan ile bir araya geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı İdris Alan ile bir araya geldi.

ASRİAD yönetimi, Başkan Şerifoğulları ile bir araya geldi

Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Elazığ Şubesi Başkanlığı görevine getirilen Erkan Demir, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları altyapı çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ içme suyu isale hattı 2. kısım çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Yüzyılın hamlesinde dereceye giren sporcular ödüllendirildi

Elazığ Belediyesi tarafından 28 Ekim'de başlatılan Yüzyılın Hamlesi Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporcular, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödüllendirildi.

Başkan Şerifoğulları, 'Elazığ'ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz'

Hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesi ile geleceğe emin adımlarla yürüdüklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Mahalle ayrımı gözetmeden, insanı merkeze alarak yürüttüğümüz hizmet serüveninde, Elazığ'ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek için bütün ekibimizle gece-gündüz demeden, Elazığ'ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.

Şerifoğulları TASKK Onur, Gür Yönetim Kurulunda

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 19. Olağan Genel Kurulu'nda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları onur kuruluna seçilirken, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür ise Ali Düşmez başkanlığında yönetim kuruluna seçildi.