Elazığ siyaset haberleri, Elazığ haberleri, siyaset gündemi

Siyaset

Elazığ siyaset dünyasının nabzını Elazığ Haber Siyaset sayfaları ile sıcağı sıcağına takip edin. Elazığ siyasi parti temsilciliklerinden haberler, Elazığ siyaset gündemine ait başlıklar burada!

Siyaset Haberleri

Hasta seçmenler ekiplerin yardımıyla sandığa gitti

Elazığ'da seçimlerde, hastanede yatan, evde sağlık hizmeti alan yatağa bağımlı seçmenlerden talepte bulunanlar, araçlarla oy verecekleri merkeze götürüldü.

AK Parti İl Başkanı Yıldırım oyunu kullandı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, oyunu kullandı.

Açıkkapı: 'Elazığ halkı, meclis çoğunluğumuz olmasın diye kurulan kirli tezgahı darmadağın edecek'

AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Ejder Açıkkapı, Elazığ'da ortaya atılan 'Recep Tayyip Erdoğan'a oy verin, milletvekillerine vermeyin' algısının vatandaş nezdinde kabul görmediğini belirterek, 'Elazığ halkı, meclis çoğunluğumuz olmasın diye çıkarılan algıyı bozacak ve kurulan kirli tezgahı darmadağın edecek' dedi.

Prof. Dr. Açık: ''Ankara'ya güçlü bir şekilde gidelim'

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, 14 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimler öncesinde hemşehrileri ile kucaklaşmaya devam ediyor.

Prof. Dr. Açık: ''Gençlerin istihdamı için gayret edeceğim''

Seçim çalışmalarını sürdüren Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, bu kez Elazığlı gençlerle bir araya geldi. Gençlerin büyük bir coşkuyla karşıladığı Prof. Dr. Yasemin Açık, 'Elazığ'da gençlerin istihdam edilmesi için yeni yatırımların, yeni fabrikaların, yeni istihdam alanlarının açılması için özel olarak gayret edeceğim. İş insanı arkadaşlarımı yatırım yapmaları için Elazığ'a davet edeceğim' dedi.

Açıkkapı: 'Millet İttifakı ve batılı ülkeler, büyüyen ülkemizi aşağı çekmek istiyor'

AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Ejder Açıkkapı, Amerika ve birçok batılı ülkenin Millet İttifakıyla birlikte hareket ederek Recep Tayyip Erdoğan'ı ve AK Parti'yi sandıkta alaşağı etme gayretinde olduklarını belirterek, ''Milletimiz bu oyunu görüyor ve 14 Mayısta gereken cevabı sandıkta verecek'' dedi.

Prof. Dr. Açık: 'Bu can bu bedende oldukça Elazığ için çalışacağım'

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Savunma Sanayi Başkanı Demir: '5. nesil savaş uçaklarını konuştuğumuzda biraz buruk şekilde bakılıyordu'

Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi ve işaretidir. Biz 5'inci nesil savaş uçaklarını konuştuğumuzda biraz buruk bir şekilde bakılıyordu. Herhalde onlar da hayret ediyorlardır bu aşamaya nasıl geldiler diye. Türkiye'nin açıkladığı Savunma Sanayi ile ilgili projeler, bir ülkede her biri bir yıl konuşulacak, ses getirecek iddialı projeler dedi.

Savunma Sanayi Başkanı Demir: 'Duvar arkası ürün, depremde 30'a yakın vatandaşın enkaz altından sağ kurtarılmasını sağladı'

Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, 'Uzun zaman önce bu meskun mahal alanlarda teröre karşı yapılan mücadelelerde kullanılan duvar arkasını görüntüleyen oradaki canlının varlığını tespit eden bir sistemdi. Bir zaman sonra çok ihtiyaç olmadığı için kenara bırakılmıştı. Depremin ardından bölgeye gönderdiğimiz de ürünün ne kadar etkili olduğunu gördük. 30'a yakın vatandaşımızın enkazdan çıkartılmasında etkili oldu' dedi.

Prof. Dr. Açık: ''Elazığ'ın sorunlarını bir bir çözeceğiz''

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Erbakan: 'İYİ Parti, CHP ve HDP LGBT akımlarına destek oluyor, 7'li masanın karşısında durmamız lazım'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 'Cumhurbaşkanımızın da zaman zaman ifade ettiği gibi Cumhuriyet Halk Partisi LGBT'cidir. İYİ Parti, CHP ve HDP; LGBT akımlarına destek oluyor, 7'li masanın karşısında durmamız lazım.' dedi.

Açıkkapı: '14 Mayıs'ta tuzağa düşmeyeceğiz '

Millet ittifakının Amerika'nın uydusu gibi çalıştığını dile getiren AK Parti Genel Merkez Teşkilat Koordinatörü Ejder Açıkkapı, ' Diyorlar ki cumhurbaşkanımızı biz destekliyoruz, biz de oy vereceğiz, siz de cumhurbaşkanına oy verin ama milletvekillerine oy vermeyin. Bakın, bu yeni bir tuzak, tezgah ve senaryodur. 14 Mayıs'ta biz bu tuzağa düşmeyeceğiz' dedi.

CHP'li Erol'un doktorundan açıklama: 'Milletvekilimizin herhangi önemli bir problemi yok'

Yoğun çalışmaların ardından dün gittiği hastanede gözetim altına alınan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un doktoru Can Soreş Kaplan, Erol'un herhangi bir önemli probleminin olmadığını ifade etti.

Prof. Dr. Açık: ''Elazığ'da güçlü bir hizmet dönemi başlayacak''

Elazığ bağımsız milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Türkiye'nin en renkli adayı Güneş: ''Bana oy verin gerisini Ankara düşünsün''

Yaklaşan 14 Mayıs seçimlerinde Elazığ'dan bağımsız milletvekili adayı olan Salıbaba Mahallesi Muhtarı Muhammet Hacı Güneş, sıra dışı tavırları ve bir o kadar ilginç projeleri ile herkesin dikkatini çekiyor. ''Bana yetki verin gerisini düşünmeyin'' diyen Güneş'e vatandaşlar da ilgi gösteriyor.

Prof. Dr. Açık, kurum personeli ile buluştu

Bağımsız Elazığ milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, kamu kurumlarını ziyaret ederek personelle bir araya geldi.

Elazığ'da Türkiye'nin milli otomobili Togg'a vatandaşlardan büyük ilgi

Türkiye'nin yerli otomobili Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (Togg), Elazığ'da Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde vatandaşlarla buluşurken vatandaşlar Togg'a yoğun ilgi gösterdi.

Prof. Dr. Açık, seçim çalışmalarına devam ediyor

Bağımsız Elazığ Milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Bağımsız aday Prof. Dr. Yasemin Açık, 'Arkamda bana güç veren hemşehrilerim var'

Ana gündeminin şehrin ve insanların sorunlarını çözmek olacağını belirten 28. Dönem bağımsız Elazığ milletvekili adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, 'Benim partim yok, teşkilatım yok, arkamda bana güç veren hemşehrilerim var' dedi.

Toplam 276 haber.