'Tek bir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz'

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Bayram Taşkın, '6 Şubat'ın izlerini silmeye kararlıyız, tek bir vatandaşımızı mağdur etmeden birlik beraberlik içerisinde yaralarımızı saracağız' dedi.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Bayram Taşkın, “6 Şubat’ın izlerini silmeye kararlıyız, tek bir vatandaşımızı mağdur etmeden birlik beraberlik içerisinde yaralarımızı saracağız” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Bayram Taşkın, beraberinde AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve teşkilat üyeleri ile birlikte Eskimalatya’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

6 Şubat’ın izlerini silmeye kararlı olduklarını kaydeden AK Parti Battalgazi Belediye Başkan adayı Bayram Taşkın, tek bir vatandaşı mağdur etmeden birlik beraberlik içerisinde yaraları saracaklarını söyledi.

Esnafın ekonominin bel kemiği olduğunu da vurgu yapan Taşkın, esnaf vatandaş el ele vererek Malatya’nın yeniden imarı ve ihyası için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti.

Kalıcı konutlarla ilgili gelinen son durum hakkında bilgiler de paylaşan Taşkın, 7 ay gibi kısa bir sürede deprem bölgelerinde toplamda 30 bin konutun tamamlanarak hak sahiplerine teslim edildiğini kaydetti. Asrın felaketinden ağır yara alan Malatya’da deprem sonrası yapımına başlanan kalıcı deprem konutlarından 6 bin 181’inin hak sahiplerine teslim edildiğini ifade eden Taşkın, evler tamamlandıkça hak sahiplerine her ay teslim edilmeye devam edileceğini de dile getirdi.

Battalgazi Belediyespor’a ziyaret

Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın daha sonra beraberindekiler ile Battalgazi Belediyespor’u da ziyaret ederek kulüp yöneticileri, teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.

Taşkın, Battalgazi Belediyespor’un daha iyi yerlere gelmesi için ellerinden gelen tüm desteği sağlayacaklarını da ifade ederek, “Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Ziyarette kulüp yönetimi tarafından Başkan Adayı Bayram Taşkın’a üzerinde adının yazıldığı 44 numaralı Battalgazi Belediyespor forması da hediye edildi.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin