Geçit: 'Laf değil iş ve eser üreteceğiz'

Yeşilyurt'ta gezmedik mahalle çalmadık kapı ve girmedik gönül bırakmayan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, 'Biz, keyfimiz için değil, Yeşilyurt'umuz için çalışacağız. Özümüzde sözümüzde hizmet olacak, ekip arkadaşlarımızla birlikte laf değil iş üreteceğiz' dedi.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

Yeşilyurt’ta gezmedik mahalle çalmadık kapı ve girmedik gönül bırakmayan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, “Biz, keyfimiz için değil, Yeşilyurt’umuz için çalışacağız. Özümüzde sözümüzde hizmet olacak, ekip arkadaşlarımızla birlikte laf değil iş üreteceğiz” dedi.

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen esnaf gezileri ve mahalle toplantılarıyla sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda ilk olarak Galericiler Sitesi esnaflarını ziyaret eden Prof. Dr. Geçit, esnafların taleplerini yerinde dinledi. Esnaf gezisinin ardından Cafana Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Geçit, burada vatandaşlarla sohbet etti ve 31 Mart seçimlerinin ardından mahallenin sorunlarıyla yakından ilgileneceklerinin altını çizdi.

“Özümüzde sözümüzde hizmet olacak”

6 Şubat depreminde büyük zarar gören Malatya’nın ilk olarak yeniden ayağa kaldırılmaya ihtiyacının olduğunu ve ayağa kaldıracak ekibin de şuan ki aday ekibi olduğunu vurgulayan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, “Gerek Sami Er, gerek Bayram Taşkın, gerekse İlhan Geçit sadece ve sadece Malatya’yı ayağa kaldırmak için geliyoruz. Kavga eden değil hizmet eden ekip olacağız. Şahsi hırslarımızı, bencilliklerimizi belediye hizmetlerinin önüne koymayacağız. Kamusal yararın önüne koymayacağız. Devlet terbiyesi, adabı ne gerektiriyorsa onu yapacağız. Biz, keyfimiz için değil, Malatya’mız için Yeşilyurt’umuz için çalışacağız. Özümüzde sözümüzde hizmet olacak. Malatya’mız bundan çok çekti ve şahsi kaprislerden yoruldu. Bu dönemi o yüzden iyi değerlendirmemiz gerekiyor. İnşallah 2 yılda Malatya’yı ayağa kaldıracağız. Birilerinin zannettiği gibi bu şehri ayağa kaldırmak öyle kolay değil. Biz zora talibiz. Malatya’mızın 50 yılını ya da 100 yılını inşa edeceğiz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte laf değil iş üreteceğiz. Kentimizi özüne döndüreceğiz. Malatyalı hemşehrilerime altını çizerek söylüyorum, bu ekibe güvenin ve destekleyin” ifadelerini kullandı.

“Halkımız İsteyecek, Biz Yapacağız”

‘Makamın değil, halkın adamı olmak için varız’ mottosuyla Yeşilyurt’u yöneteceklerini vurgulayan Geçit, “Malatya’mızın asıl sahibi olan hemşehrilerimizden asla kopmayacağız. Vatandaşımız anlatacak, biz dinleyeceğiz. Halkımız isteyecek, biz yapacağız. Halkımızla, vatandaşlarımızla birlikte yol yürüyeceğiz. Şunun altını çizmek istiyorum; vatandaşlarımızda uygun görürse makamın değil, halkın adamı halkın başkanı olacağım. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin