Diyarbakır'da Zabıta Teşkilatı'nın 197'inci yıl dönümü kutlandı

Diyarbakır'da Zabıta Haftası, Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcıları ve personelin katılımıyla kutlandı.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

Diyarbakır’da Zabıta Haftası, Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcıları ve personelin katılımıyla kutlandı.

Yenişehir ilçesinde vatandaşların sağlığı, güvenliği için büyük bir özveri ve gayretle çalışmalarını sürdüren zabıta ekipleri için düzenlenen akşam yemeğine Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Temel, Belediye Başkanı Hacı Cebe, Yenişehir Belediyesi Zabıta Müdürü Bedih Ay, Yenişehir Zabıta Komiserleri, amirler ve çalışanlar katıldı.

Zabıta Haftası nedeniyle düzenlenen programda konuşan Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Temel, “Vatandaşlarımızın huzuru, sağlığı ve güvenliği için çalışan başta kıymetli mesai arkadaşlarım olmak üzere tüm zabıta teşkilatının haftasını kutlayarak, çalışkan ve fedakâr zabıta personelimiz 7 gün 24 saat çalışma esasına göre mesai kavramı olmaksızın vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Zabıta personelimiz, vatandaşlarımız ile kurumumuz arasında köprü vazifesi görmektedir. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarınızı üstün bir gayret ve özveriyle sürdüreceğinize olan inancım tamdır’’ dedi.

Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hacı Cebe ise “Zor bir iş sürdüren, sürekli sahada olup gece gündüz zorlu şartlarda çalışmalarını sürdüren Zabıta ekiplerimizin Zabıta Haftasını kutlar başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin