Diyarbakır'da Ramazan etkinlikleri devam ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi çerçevesinde 'Ziyafet Sofrası' tiyatro oyunu ve Ammar Acarlıoğlu şarkılarını Diyarbakırlılarla buluşturdu.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel hazırladığı kültür-sanat takvimi çerçevesinde “Ziyafet Sofrası” tiyatro oyunu ve Ammar Acarlıoğlu şarkılarını Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ‘2024 Ali Emiri Kültür-Sanat Sezonu’ Ramazan ayı etkinlikleriyle devam ediyor. “Bereketin İzinde Diyarbakır’da Ramazan” mottosuyla düzenlenen etkinlikler çerçevesinde tiyatro oyunu ve konser etkinliği düzenlendi.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda Ammar Acarlıoğlu sevilen ezgilerini seslendirirken, tiyatro sahnesinde ise Osman Doğan yönetmenliğindeki ‘Ziyafet Sofrası’ adlı oyun sahnelendi.

Etkinliklere katılan vatandaşlar tiyatro oyunu ile gülerken ve konserde ise eğlenceli vakit geçirdi. Programlar sanatçılara plaket takdimi ile sona erdi.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin