Çocuk, genç, yaşlı demeden günlerdir süren yıkımı izliyorlar

Diyarbakır'da, Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar gören Galeria İş Merkezi ve üstündeki sitenin yıkımı devam ediyor. Çocuk, genç, yaşlı demeden vatandaşlar, günlerdir süren yıkımı izliyorlar.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

Diyarbakır’da, Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar gören Galeria İş Merkezi ve üstündeki sitenin yıkımı devam ediyor. Çocuk, genç, yaşlı demeden vatandaşlar, günlerdir süren yıkımı izliyorlar.

Diyarbakır’da, Kahramanmaraş merkezli depremlerde ağır hasar gören Galeria İş Merkezi ve üstündeki sitenin yıkımı, içeride kedilerin olduğunun tespit edilmesi üzerine durdurulmuştu.

Kediler geçtiğimiz günlerde sağ olarak kurtarılıp sahiplerine teslim edilirken, yapının bir süre yıkımına ara verildi. Cumartesi günü bazı vatandaşlar izinli ve kontrollü bir şekilde yapıdan ziynet ve manevi eşyalarını çıkardı.

Günlerdir yıkım sürerken; çocuk, genç, yaşlı demeden vatandaşlar, heyecan ve merakla yıkımı izleyip telefonla kayıt altına alıyor.

Öte yandan, yıkımın devam ettiği yapıda 89 kişinin cansız bedeni çıkartılmıştı. 4 bloktan 2’si tamamen yıkılırken, geri kalan ikisinden birinde yıkım çalışmaları devam ediyor.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin