Genç ilçesinde çocukların güvenliği için işbirliği toplantısı yapıldı

Bingöl'ün Genç ilçesinde 023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci dönem çocukların güvenliğine ilişkin koruyucu önleyici hizmet ve tedbirlerin artırılmasına yönelik ilçe işbirliği toplantısı yapıldı.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

Bingöl’ün Genç ilçesinde 023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci dönem çocukların güvenliğine ilişkin koruyucu önleyici hizmet ve tedbirlerin artırılmasına yönelik ilçe işbirliği toplantısı yapıldı.

Genç Kaymakamı Muhammet Güzel Başkanlığında 2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci dönem çocukların güvenliğine ilişkin koruyucu önleyici hizmet ve tedbirlerin artırılmasına yönelik ilçe işbirliği toplantısı yapıldı. Hükümet Konağı’nda yapılan toplantıya ilgili kurum amirleri de katıldı. Genç Kaymakamı Güzel başkanlığında yapılan toplantıda, çocukların ve gençlerin eğitim süreçlerini huzur ve güven içinde sürdürebilmesi amacıyla okul çevrelerinde olumsuzlukların önlenmesi, trafik ve asayiş tedbirlerinin planlanması ve alınması, okul güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, okul servis araçlarının faaliyetleri ve olası sorunlara yönelik çözümler ele alındı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin