Başkan Şerifoğulları, 'Elazığ'ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz'

Hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesi ile geleceğe emin adımlarla yürüdüklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Mahalle ayrımı gözetmeden, insanı merkeze alarak yürüttüğümüz hizmet serüveninde, Elazığ'ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek için bütün ekibimizle gece-gündüz demeden, Elazığ'ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz' dedi.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

Hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesi ile geleceğe emin adımlarla yürüdüklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Mahalle ayrımı gözetmeden, insanı merkeze alarak yürüttüğümüz hizmet serüveninde, Elazığ’ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek için bütün ekibimizle gece-gündüz demeden, Elazığ’ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

11 Ana Başlıkta 100 Projesini birer birer hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehre kazandırılan yatırımları ve devam eden çalışmaları yerinde görmek, bilgi almak için incelemelerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları bu çerçevede medeniyetler merkezi Harput’a uzanan tarihi Hüseynik Yolu’nun sona gelinen çalışmalarında incelemelerde bulundu.

İncelemenin ardından açıklamada bulunan Başkan Şahin Şerifoğulları; “Aziz şehir Elazığ’ımızda tamamlanan ve devam eden çalışmalarımızı incelemeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda Harput ile Hüseynik (Ulukent) Mahallelerimiz arasında ulaşımı sağlayan ve gerçekleştirdiğimiz restorasyon ve rekreasyon çalışmaları ile yeniden canlandırılması ve turizme kazandırılmasını amaçladığımız tarihi Şeher Yolu’muzda incelemelerde bulunduk. Bizler, gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla aziz şehrimizi sadece geleceğe taşımakla kalmıyor, Elazığ’ımızın tarihsel mirasında önemli yeri olan kültürel kimliğini de yaşatmaya devam ediyoruz. Tarihsel miraslarımızdan olan Şeher Yolu’muzda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla hem gelecek nesillere mazimizin izlerini yansıtıyor hem de bölgemizin cazibesine değer kazandırıyoruz. Elazığ’ımıza dair söylenecek her sözde, atılacak her adımda aziz şehrimizi ve kıymetli hemşehrilerimizi düşünerek eser, hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesi ile geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Mahalle ayrımı gözetmeden, insanı merkeze alarak yürüttüğümüz hizmet serüveninde, Elazığ’ımız için daha nice yatırımları hayata geçirmek için bütün ekibimizle gece-gündüz demeden, Elazığ’ımıza duyduğumuz aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin